UAB „MAGNETA LOGISTICS” EKSPORTO NAUJOS GALIMYBĖS

Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių paslaugų teikėja UAB „Magneta logistics“ vykdo eksporto plėtros projektą. Tai įgyvendinti padeda tokios Europos Sąjungos finansuojamos priemonės, kaip „Naujos galimybės“.
Pagal šią priemonę įmonė teikia paraiškas, kuriose nusimato dalyvavimą tarptautinėse parodose įvairiose šalyse. Tokių parodų metu įmonė dalyvauja su savo stendu, pristatančiu UAB „Magneta logistics“ krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių paslaugas, taip pat garsina prekės ženklą bei savo vardą.
Projekto tikslas - aktyviai vystyti įmonės veiklą Europos rinkose, didinti įmonės paslaugų žinomumą ir pardavimus užsienyje. Visos parodos susijusios su krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių paslaugų sritimi. Dėl naujovių gausos ir plačių prekių panaudojimo galimybių tarptautinės parodos yra labai populiarios. Įmonė tarptautinėse parodose dalyvauja su savo stendu, pristatančiu UAB „Magneta logistics“ krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių paslaugas. Prognozuojama, kad 2023 m. lyginant su 2018 m. produkcijos eksportas išaugs apie 3 kartus.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.