Atraskite save Magnetoje

 
Čia galite atrasti save, praleisti laiką ir planuoti savo ateitį. Mes norime būti ta įmone, kuri padeda jums tapti geresniais. Mes sutelkiame dėmesį į lyderių kūrimą, galimybių kūrimą ir problemų, kurios gali padėti judėti į priekį, sprendimą. Prisijunkite prie Magneta Logistics ir dirbkite su vadovaujama profesionalų komanda, dirbančia siekiant suteikti geriausias paslaugas kelioms inovatyviausioms įmonėms pasaulyje..
 

Pažiūrėk, ką reiškia dirbti čia

 

Indrė, Marketingo ir komunikacijos specialistė

Bendradarbiai yra didžiausia šios įmonės motyvacija. Džiaugiuosi, kad čia dirbu tarp pozityvių žmonių, kurie visada pasirengę ištiesti savo pagalbos ranką. Jie niekada nepamiršta draugiškai paklausti, kaip man sekasi, ir pamatę mano veidą be šypsenos, jie visada galvoja, kas nutiko, ir bando pakelti mano nuotaiką. Magneta yra viena didelė šeima, kurioje net pirmadieniai atrodo gražiai!
 

Pavel, Jaunesnysis logistikos vadybininkas

Darbas šioje įmonėje sukuria teigiamą nuotaiką, emocijas ir gerą atmosferą. Esu motyvuotas dirbti čia ir tobulėti! Kiekvieną dieną susiduriame su skirtingomis situacijomis, kurios laikui bėgant vis lengviau ir lengviau išsprendžiamos, o čia įgytą patirtį galima pritaikyti tolesniems gyvenimo etapams. Džiugu, kad turiu tokią galimybę atstovauti šiai įmonei!
 

Anžela, Apskaitos skyriaus vadovė

Šiame darbe mane motyvuoja tai, kad aš čia augau kaip asmenybė! Kasdien atrandu save ir išmokstu pasitikėti savimi sunkiose situacijose. Magiška galia, padedanti kiekvieną darbo savaitę pirmadienį pradėti be kančios, yra puikūs kolegos! Patikėk manimi! Jie nuostabūs!!!
 

Ana, Logistikos vadybininkė

Aš vertinu atsakingo vadovo požiūrį į darbuotojus ir įmonės klientus bei kolegų sugebėjimą dirbti komandoje siekiant bendrų tikslų ir maksimalaus rezultato. Aš vertinu sveiką darbo atmosferą, kasdienius iššūkius, kurie leidžia mokytis ir įgyti naujos patirties bei skatina tobulėti. Džiaugiuosi, kad esu šios įmonės dalis!
 

Žiūrėkite atviras pozicijas!
Mes Jūsų laukiame:

 
Ačiū, kad patikrinote mūsų darbo vietas. Nematėte to, kas jus domina? Kreipkitės dėl būsimų darbų, kuriuos galite rasti čia, Magnetoje.
 
 
Upload your CV (pdf,doc,docx).